Мокра и во прслук: Кендал Џенер се појави на уште една насловна страна!

Кендал Џенер никогаш не изгледала волку диво!Помладата сестра на Ким Кардашијан, полека чекори кон врвот.
Како доказ за тоа е нејзиното појавување на насловната страница за британскиот Love магазин.
Црна градник и мрежести хулахопки, таа никогаш не изгледала толку нескротливо.

18-годишната манекенка позитивно ги изненади сите со својот изглед.
Помладата сестра на Ким Кардашијан, полека чекори кон врвот.
Како доказ за тоа е нејзиното појавување на насловната страница за британскиот

Пронајдете не на следниве мрежи: