МРАЧНА ТАЈНА: Познат пејач се обидел да ја силува Брена. Врескала од страв!

Српски Курир изнесе скандалозна информација за пејачот Мирослав Илиќ кој периодов и онака е во центарот на медиумското внимание поради неговиот вонбрачен син.Во средината на 80-те години, познатиот пејач упаднал во собата на ѕвездата за да има секс со неа. Таа врескала и го повикала обезбедувањето кое ја спасило.
Ова се случило по една прослава во хотелото Славија, кога Мирослав испил малку повеќе, па сакал да има односи со Лепа Брена. 
Целиот хаос завршил откако обезбедувањето го тргнало Мирослав од собата.
Во средината на 80-те години, познатиот пејач упаднал во собата на ѕвездата за да има секс со неа. Таа врескала и го повикала обезбедувањето кое ја

Пронајдете не на следниве мрежи: