Мрежест фустан, без градник: Погледнете како се појавила Албанската Мадона на црвениот тепих!

Блеона Керети својата  гламорозна кариера во Америка се обидува да ја оствари од 2009 година. Ја нарекуваат Албанската Мадона.Започнала да сни

Пронајдете не на следниве мрежи: