Надал ја научил својата девојка да ги прави неговите навики и ритуали

Loading...

Славниот шпански тенисер Рафаел Надал ја искористи паузата помеѓу турнирите да се релаксира во друштво на својата девојка Марија Перело. Тие двајца отпатуваа за Рио де Жанеиро, каде што уживаа во бразилското сонце и возењето со кану во бистрото отворено море.

Извори блиски до двојката изјави дека и двајца не се заинтересирани да водат живот на познати личности, како и да го поминуваат времето заедно само на крајот на обврските на тенисерот.
Марија ја научила онаа лоша навика на тенисерот да ја вади облеката од задникот. Учела од најдобриот!
Таа покрај прекрасното тело може да се пофали и со интелигенцијата, со оглед на тоа дека е успешен студент на менаџерскиот факултет. Тие двајца отпатуваа за Рио де Жанеиро, каде што уживаа во бразилското сонце и возењето со кану во бистрото отворено море.

loading...
Loading...