Најдобра секс поза за неговиот хороскопски знак

Loading...

Со малку помош на ѕвездите, заведете го како никогаш досега …
Овен
Овните се познати по тоа што сакаат брз, агресивен и груб секс.
Обидете се со провокативна поза одзади каде што тој седи на креветот со испружени нозе додека вие лежите на неговите нозе, целосно испружени, свртени со грб кон него. Ова претставува една подлабока пенетрација и ќе му овозможи да има целосна контрола.
Бик
Мажите бикови сакаат сензуален, бавен секс.
Обидете се со мисионерската поза. Тој ќе биде во можност да ја одреди брзината и во исто време да ја покаже неговата нежна страна.
Близнаци
Овие момци се познати како мајстори за секс набрзина.
Обидете се со поза во која и двајцата ќе се стоите еден спроти друг додека сте потпрени на ѕид.
Повеќе на следниов линкСо малку помош на ѕвездите, заведете го како никогаш досега …
Овен

loading...