Најдобрите порно актери наградени со порно оскари!

Loading...

Синоќа во Лас Вегас порно актерите конечно добија признанија за својата „работа“ на гала вечерта, каде беа доделени наградите за најдобрите порно остварувања во претходната година.Оваа година за најдобра порно актерка  е прогласена Реми Лакрокс, додека наградата за најдобар порно актер му припадна на Томи Пистол.

Водителки биле Шанел Престон и Саманта Сеинт, кои крајно професионално си ја одработија својата работа.

„Ова е една од најсериозните доделувања награди во индустријата за возрасни и се одвива веднаш по најголемата секс конвенција која ја посетуваат обожаваталите. Сигурно дека ова е најгламурозно доделување од сите и зад себе има најголема продукција “– изјави Шанел.Оваа година за најдобра порно актерка  е прогласена Реми Лакрокс, додека наградата за најдобар порно актер му припадна на Томи Пистол.

loading...
Loading...