Најголемото македонско знаме

Боите на македонското знаме, се вееја во салата Борис Трајковски, па погледнете ја импресивната фотографија од најголемото македонско знаме.
Навивачите на Металург гордо го бодреа нашиот најдобар ракометен тим, кој пред неколку дена доби „Златана бубамара“ на популарноста за најдобра спортска екипа во 2012 година.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Боите на македонското знаме, се вееја во салата Борис Трајковски, па погледнете ја импресивната фотографија од најголе

Пронајдете не на следниве мрежи: