НАЈПОТРЕСНАТА ФОТОГРАФИЈА од масакрот во Истанбул поради која плаче цел свет!

Масакрот на истанбулскиот аеродром Ататурк, се случи вчера вечер околу 21 часот по локално време.Корисник на Твитер забележи ужасен момент во кој човек носи тешко рането дете во експлозијата.
Фотографијата ја виде цел свет.
Засега нема информации каква е состојбата на детето од фотографијата.
Корисник на Твитер забележи ужасен момент во кој човек носи тешко рането дете во експлозијата.
Фотографијата ја виде цел свет.
Засе

Пронајдете не на следниве мрежи: