Наполни 41 година а сеуште ги има најубавите нозе- Погледнете!

Хајди Клум изгледа неверојатно во овој црвен кус фустан.
На почетокот од овој месец таа наполни 41 година, но Хајди Клум изгледа речиси дво

Пронајдете не на следниве мрежи: