НЕ Е ТОЛКУ МИРЕН: Еве какви пораки добива Јелена Карлеуша од сопругот!

Loading...

Јелена Карлеуша тврди дека сексуалниот живот со сопругот Душко Тошиќ по десет години е подобар отколку на почетокот. Пејачката признала дека страста ја подгреваат со перверзни СМС пораки и дека тоа ѝ годи.„Да не ме гледаше Душко по десет години како што ме гледаше порано, сексот да не беше ист, па и подобар, искрено би била несреќна“ – изјавила Карлеуша.
Пејачката открила дека Тошиќ и понатаму е луд по неа.
„Моја најголема среќа е што мојот сопруг и понатаму се однесува кон мене како заљубен тинејџер. Уште е љубоморен како на почетокот од врската, ме штипка и пипка кога ќе влеземе сами во лифт, ми праќа љубовни, но и перверзни пораки по цел ден“ – рекла пејачката.„Да не ме гледаше Душко по десет години како што ме гледаше порано, сексот да не беше ист, па и подобар, искрено би била несреќна“ &nda

loading...