Не ги бива: Три ХОРОСКОПСКИ знаци КОИ СЕ НАЈЛОШИ ВО КРЕВЕТ!

Loading...

Овие три хороскопски знаци дефинитивно не ги бива во сексот.Не се плашете, оваа класификација се однесува само на типичните претставници на овие хороскопски знаци. А доколку сепак се пронајдете во деталниот опис, преземете нешто што поскоро за да си го подобрите сексот.
Јарец

Родени без никаква идеја од каде доаѓа љубовта. За овој хороскопски знак сексот е само игра за сиромашни, потполно неважна активност. Во ред е да се испразнат од време на време, но тоа само кога ќе посакаат и побараат. За јарците пазарот е презаситен со понуди, а тие никогаш не ги сакаат работите понудени на тацна.

 
Рак

Ракот е нежен и бара максимална емотивна поддршка. Тоа не е лошо, но понекогаш знае да стане оптеретување кога сексот ќе премине во рутина. Ракот нема да ви понуди големи промени и иновации, а исто така не очекувајте и иницијатива. Либидото им е некаде заборавено, па затоа можат цел живот да лежат во една иста поза.
Девица

Овој знак е студена кралица помеѓу хороскопските знаци и не знае како да се возбуди. Девиците обично се закопчани до грло, преферираат неатрактивна облека за некој случајно да не ги окарактеризира како неморални. Емоциите им се чиста математика, а додека води љубов постојано размислува за следните чекори. Никогаш не знае да биде спонтана и опуштена.Не се плашете, оваа класификација се однесува само на типичните претставници на овие хороскопски знаци. А доколку сепак се пронајдете во деталниот

loading...
Loading...