Нема да верувате: оваа оскаровка уринирала во стакленик

Loading...

Кристен Бел открила дека морала да уринира во стакленикот пред да влезе во Dolby Theater каде што било доделувањето.
 Можеби изгледала гламурозно на овогодинешното доделување на Оскарите, но тоа не значи дека Кристен Бел и така се чувствувала.
Глумицата открила дека морала да уринира во стакленикот пред да влезе во Dolby Theater каде што било доделувањето на наградите. Кристен изјавила дека фустанот на Роберто Кавали и бил многу тесен, така да не можела да оди во тоалет.
-Не беше воопшто удобен и не го знаев тоа се додека не го добив. Имав ситуација, беше вклучен и стакленикот-изјавила 33-годишната глумица за време на шоуто кај Кели Рајп и Мајкл Страхан.
Нејзината изјава ја насмеала публиката, па искоментирала:
-Хаха, како да не сте уринирале во стакленик облечени во свечен фустан.
-Ова ми беше прв пат да одам на доделување на Оскари. Додека се подготвуваш веќе три часа седиш на столица. Не бев свесна дека толку долго трае. Кога ќе пристигнеш таму сфаќаш дека сите изгледаат слабо бидејќи се прегладнети-дополнува глумицата.Можеби изгледала гламурозно на овогодинешното доделување на Оскарите, но тоа не значи дека Кристен Бел и така се чувствувала.
Глумицата отк

loading...
Loading...