Нема да верувате што работела вереницата на принцот Хари на своите 13 години

Loading...

Голем број обожаватели стекнала во серијата „Suits“, а се чини и дека миленичка била и кај купувачите, додека ја работела својата прва работа како продавачка на јогурт во продавница.Имено, денес вереничката на принцот Хари, додека била тинејџерка заработувала пари од Хемфри јогуртите во Лос Анџелес и тоа 4 долари на час. Тогаш имала само 13 години. Нејзината поранешна шефица за неа имала само пофални зборови. Купците секогаш со задоволство се враќале кај неа за да позборуваат, никогаш не ја тргала насмевката од лицето и колку и да и било тешко, секогаш била пристојна.
-Заработуваше минимална плата, но тоа не ѝ сметаше секогаш да биде добро расположена. Кај гостите беше популарна – тврди Пула Шефтел.
И самата Меган во една прилика раскажала дека својот идол, актерката и ѕвездата Јасмин Блит ја запознала на паркингот во споменатиот маркет.Имено, денес вереничката на принцот Хари, додека била тинејџерка заработувала пари од Хемфри јогуртите во Лос Анџелес и тоа 4 долари на час. Тогаш

loading...
Loading...