Нема талент, а заработи 45 милиони долари!

Loading...

Верувале или не, Ким Кардашијан ја краси насловната страна на новиот број на Форбс.Еден од највлијателните бизнис списанија на светот ја претставува Ким како нов могул во светот на мобилните апликации, затоа што старлетата од своите апликации заработи неверојатни 45 милиони долари.
Насловната страна на својот Инстаграм ја подели и Ким, и напиша како нејзиниот покоен татко би бил доста горд да ја види во ова издание.
Ким се пошегува како ова и не е лошо за жена без талент, а фановите и хејтерите на славната старлета коментираа дека е чудно да ја видат на насловна, а да не е гола.Еден од највлијателните бизнис списанија на светот ја претставува Ким како нов могул во светот на мобилните апликации, затоа што старлетата од свои

loading...