Нема жртви во тешката сообраќајка на Партизанска

Loading...

Нема жртви во тешката сообраќајна несреќа која вчера се случи на булеварот Партизански одреди, карши Силбо, објави порталот Фактор.мк. Сообраќајната несреќа се случила околу 22 и 10 часот, а очевидци за порталот сведочат за огромен тресок.
Во сообраќајната несреќа искршен е и  еден од билбордите.
По судирот на две возила кои јуреле со огромна брзина едно од возилата заврши во зградата каде се наоѓа НЛБ Банка.Сообраќајната несреќа се случила околу 22 и 10 часот, а очевидци за порталот сведочат за огромен тресок.
Во сообраќајната несреќа искр

loading...