Нервно растроен маж рани луѓе со нож во Марсеј

Нервно растроен маж, на возраст од 35 години, утрово, во центарот на Марсеј со нож рани три лица, на кои случајно наишол на улица.Нападнатите имаат помали повреди и не се во животна опасност.
Напаѓачот, со очигледни психички проблеми, е уапсен и веднаш префрлен во болница.Нападнатите имаат помали повреди и не се во животна опасност.
Напаѓачот, со очигледни психички проблеми, е уапсен и веднаш префрлен во болн

Пронајдете не на следниве мрежи: