Неверојатно: Фифи се враќа во X фактор?

Loading...

Фифи овој понеделник се враќа во Х фактор, за да настапува со веќе познатата евровизиска пејачка Лорен.Според нејзиниот статус на Фејсбук можете да видите дека Фифи и Лорен ќе настапуваат заедно на сцената на ВИП забавата.

Таа на својот Фејсбук статус напиша: „Овој понеделник ќе ја имам честа да настапувам со оваа прекрасна девојка. Едвај чекам да те запознаам Лорен.“ и воедно постираше една нејзина песна.
Според нејзиниот статус на Фејсбук можете да видите дека Фифи и Лорен ќе настапуваат заедно на сцената на ВИП забавата.

Таа на свој

loading...
Loading...