Никогаш не носи градник пред малите екрани: Италија не се пласираше на СП, оваа секс бомба ќе ја гледаме во Русија

Loading...

Тоа што италијанската фудбалска репрезентација не обезбеди пласман на Светското првенство во Русија идната година не значи дека на мундијалот нема да ги гледаме ниту нивните секси спортски новинарки.Имено голем број на сексапилни италијански водителки ќе бидат дел од СП 2018 година и директно ќе известуваат за натпреварите.
Една од нив ќе биде и Јоланда Де Риенко која важи за фатална жена во нејзината земја.

 
Досега многу фудбалери изгубиле глава по неа, а еден од нив беше и тренерот на Наполи Волтер Мацари.

Таа работи во една спортска телевизија и е голем фан на Наполи.
 Имено голем број на сексапилни италијански водителки ќе бидат дел од СП 2018 година и директно ќе известуваат за натпреварите.

loading...