Николија облече костим од мајка ѝ стар 20 години, а резултатот е фантастичен!

Пејачката за снимањето на новогодишната емисија кај Леа Киш  облекла панталони и  сако стари  20 години, истите оние кои  нејзината мајка ги носела во  спотот  за песната „Da budemo nocas zaedno“, а потоа и  во уште неколку  телевизиски  емисии.Николија  се навикнала  по дома да ја носи  гардеробата на Весна, а ова е прв пат  за јавен настап  да позајми комплет  од својата  мајка.
Никој од  гостите на ле  не забележал дека Николија се шета со  костум кој  е стар  колку и таа! Сите го  пофалиле нејзиниот стајлинг, а таа само  се смешкала.
Николија  се навикнала  по дома да ја носи  гардеробата на Весна, а ова е прв пат  за јавен настап  да позајми комплет&nbs

Пронајдете не на следниве мрежи: