Нивната врска стана СЕРИОЗНА: Фаталната манекенка сака што поскоро да стане мајка!

Loading...

Како што пренесуваат странските медиуми, врската на еден од најубавите познати парови стана сериозна.Откако славниот Актер Бредли Купер е во врска со една од најубавите манекенки, Ирина Шајк, многумина ги нарекоа најатрактивниот познат пар.
Нивната врска напредува прекрасно и парот планира заедничка иднина.
Заедно се околу една година, а Ирина наводно, се почесто одбива деловни понуди за да поминува повеќе време со избраникот.
Таа наводно сака да стане мајка.
Откако славниот Актер Бредли Купер е во врска со една од најубавите манекенки, Ирина Шајк, многумина ги нарекоа најатрактивниот познат пар.

loading...