Објавиле фотографии со кои го згрозиле светот, а црквата им забрани свадба

Loading...

Брачен пар од Велика Британија го згрози светот, а црквата ја забрани нивната венчавка, откако парот се фотографирал како девојката орално го задоволува своето момче.27-годишниот Метју Лин и 34-годишната Карли одлучиле да направат нешто досега невидено и бизарно, кое цел свет го разбесни. Фотографиите кои се раширија по социјалните мрежи добија лавина негативни коментари.
Инаку, тие отишле да се венчаат во Грција, но грчкиот патријарх изјавил дека поради почит кон традицијата и религијата, не може да ги венчаат и да го прифатат одвратното однесување.27-годишниот Метју Лин и 34-годишната Карли одлучиле да направат нешто досега невидено и бизарно, кое цел свет го разбесни. Фотографиите кои се раш

loading...