Од ова ќе станете ѕвер во кревет!

Loading...

Мирисот на жената е најголем афродизијак за мажите. Ако го погодите парфемот, уживањето во креветот е загарантирано.Имено, целосно ќе го полудите ако мирисате на одреден начин. Мирисот на лимон, јаболко, ванила, чоколадо….Кој би им одолеал. Секако различни луѓе, различно реагираат на работите. Но еве кои се шесте мириси кои ги полудуваат момците…
Кокос
Мажите позитивно реагираат на овој мирис, сакаат шампони и креми од кокос. Ќе ги возбудите и доколку испиете некој пијалок кои содржи кокос а потоа ги бакнете.
Цитрон
Мирисот на цитрон е освежувачки, но и суптилен. Мажите го сакаат затоа што овој мирис има нешто невино и свежо. Секако најмногу ги возбудува во лето.
Ванила
Овој сладок женствен мирис некои мажи едноставно го обожаваат. Ванилата ги потсетува на торта, колачи кои со задоволство би ги изеле. Па, така тешко дека ќе и одолеат на жената која има таков мирис.
Јаболко
Едноставен освежувачки мирис на јаболко. Мирисот е свеж, убав и чист.
Чоколадо
Богат, сладок мирис…кој ли може да му одолее, особено кога жената мириса на чоколадо. Чоколадата е топла, течна, слатка, сакате да ја изедете, да си играте со неа…. Жена и чоколада дефинитивно експлозија во кревет.
Природниот мирис на жената
Ако сте привлекле некој маж, возбудете го со вашиот природен мирис. Имено, целосно ќе го полудите ако мирисате на одреден начин. Мирисот на лимон, јаболко, ванила, чоколадо….Кој би им

loading...
Loading...