Одлучил да оди на масажа со „среќен КРАЈ“, но бил се само не задоволен!

Loading...

Во целиот живот не сум имал ниту една пристојна масажа, а по  вечерата  со пријателот, одлучивме да си ја приредиме фамозната масажа со „среќен крај“.Не сакавме да се впуштаме во непознато, бидејќи многу мал број салони јавно ја рекламираат оваа услуга, па затоа одбравме место за кое мојот пријател гарантираше дека ја нудат оваа услуга.
Како што се доближувавме до влезот, почнав да се чувствувам лигаво. Кој друг го прави ова? Што е следно? Дали ќе се претворам во неко перверзник?
Набрзо овие мисли беа заменети со други. Не ми беше гајле што другите луѓе би можеле да помислат за повој подфат.
Моите мисли сега ги обзеде страв од прерано завршување.
Не знам зошто, не е како таа масерка да ми е девојка, но мислам дека сите мажи се чувствуваат малку инфериорно доколку до оргазам стигнат прерано- без оглед на тоа со кого се.
Не знам дали мојот пријател ја забележа мојата појачана нервоза, но ми рече да се смирам.
Не можев, сакав да се завртам и да заминам, но беше предоцна.
Кога влеговме во велнес салонот, се изгледаше и премногу тивко за сабота навечер, иако претпоставував дека за викенд имаат повеќе клиенти. Погрешив.
На пријавница топло не поздравија и не пратија во соблекувална да се соблечеме и да облечеме пењуар. Двајцата ја оставивме долната облека на себе.

 
Секој од нас отиде во посебна соба за масажа. Легнав на масата со лицето надолу и чекав рацете на девојката да почнат да прават магија на мојот грб. Не зборувавме многу.
Во позадина свиреше мирна музика додека „уживав“ во прилично невпечатливата масажа. Во одредени моменти се обидував да ги почувствувам нејзините прсти на кожата.
Како одминуваше времето, почнав да размислувам за „крајот“. Пријателот заборави да ми ги каже деталите како за тоа како ќе се одвиваат работите. Се молев да не биде непријатно, и дека таа ќе знае што треба да работи и дека ќе го направи првиот чекор.
Згрешив
Како што се движеше крајот, масерката беше подготвена да ме прати во следната соба на туширање. Во истиот момент реков „среќен крај“. Колку и да бев нервозен, немаше шанси да го напуштам салонот по оваа подпросечна масажа.

Ме погледна како да имам три глави, но знаеше за што зборувам.
Ја повтори фразата и одеднаш се најдов пред пријавницата за да платам уште една услуга. Не се сеќавам колку пари дадов, но немаше кусур.
Повторно се најдов на масата очекувајќи го она по што дојдов.
Ми ги соблече гаќите и почна да работи на мојот среќен крај. Со другата рака ја седе мојата рака и ја стави на своите гради.
Се беше готово по неколку минути.
И пред да стигнам да се освестам, се најдов во сауната каде налетав на пријателот. Беше чудо како и двајцата завршивме таму во исто време.
После се, се облековме во тишина. Се почувствував евтино после се.
Дали бев задоволен? Не баш. Бев уморен. Ми беше ладно. И бев спремен за кревет.Не сакавме да се впуштаме во непознато, бидејќи многу мал број салони јавно ја рекламираат оваа услуга, па затоа одбравме место за кое мојот пријат

loading...
Loading...