Осум типови на мажи во кревет! – Каде припаѓате вие?

Loading...

Пронајдете се…во кој тип на „мајстор за секс“ припаѓатњ?!Креативец
Овој тип постојано е во потрага за иновации, сака да експериментира и најмногу од се, се плаши дека сексуалниот живот ќе му се претвори во рутина. Сексуалните играчки, лосионот за масажа и секси долната облека се негови омилени реквизити, а ќе го освои играњето покер на соблекување и иницијативи во постела.
Бунтовник
Бунтовниците се многу отворени, а склони се на авантури и перверзии. Во креветот може да ги задржи само постојаната желба за нешто ново, а со своите егзибиции сака да се пофали пред пријателите. Тие се отворени за секс во јавност, а ќе ги освојат садо-мазо фетиши и грицкање на брадавиците.
Повеќе на ТЗМ.МККреативец
Овој тип постојано е во потрага за иновации, сака да е

loading...
Loading...