Откриена тајната како Цеца се „проби“ на естрадата

Loading...

Патот до славата е трнлив, а Цеца најдобро знае дека до таму најбрзо, најдобро и најуспешно се стигнува „само“ со градник на себе.  Кога овој услов е исполнет, доплнителните критериуми паѓаат во втор ред.
Денес Цеца е ултра популарна балканска музичка звезда и веројатно кога ги гледа нејзините видеа од почетокот на кариерата не и се јасни некои работи.  Еве едно такво видео во кое некои на шега велат дека можела и гола да ја отпее песната.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24. Патот до славата е трнлив, а Цеца најдобро знае дека до таму најбрзо, најдобро и најуспешно се стигнува „само&ld

loading...
Loading...