Ова е нејзината Јулија: Марија Шерифовиќ ја најде љубовта на својот живот

Пејачката среќна и  задоволна се пофалила  на социјалните мрежи   дека се вљубила на прв поглед.Марија Шерифовиќ е позната по тоа дека не сака да открива многу  за својот  приватен живот, а нејзиниот  љубовен статус  е потполна енигма. Сепак чејачката се пофали со  нешто  ново во  својот живот, поради што  предизвика големо внимание  во  јавноста.
„Од денес само Џулиета. Љубов на прв поглед“, искоментирала пејачката на Инстаграм.

 
Марија се фотографирала покрај својот нов автомобил, Алфа Ромео Џулиета.
Марија Шерифовиќ е позната по тоа дека не сака да открива многу  за својот  приватен живот, а нејзиниот  љубовен статус  е потп

Пронајдете не на следниве мрежи: