Ова е нов почеток: Марија Шерифовиќ објавила фотографија со бебе, интернетот гори!

Loading...

Марија Шерифовиќ на својот Инстаграм профил објавила фотографија која ги разнежнила сите.Пејачката Марија Шерифовиќ е вистински мајстор и знае како да ги изненади своите фанови, а тоа се случило кога објавила преслатка фотографија со бебе.
„Бебето е како нов почеток на сите работи- чудо, надеж и остварување на сите соништа“, напишала Марија покрај оваа фотографија, а потоа следела лавина од коментари во кои обожавателите ја прашале дали тоа е нејзино бебе…
Пејачката се уште не им одговорила…
Пејачката Марија Шерифовиќ е вистински мајстор и знае како да ги изненади своите фанови, а тоа се случило кога објавила преслатка фотографија со бе

loading...