Ова нема да му го прости: Му побара крпа на момчето, а тој брутално…

Направи нешто поради кое од врската му останаа само добри спомениДоколку сакате засекогаш да се ослободите од вашата девојка, видеото подолу е дефинитивно за вас. Имено, откако се истушира, девојката сфати дека заборавила да земе крпа за да се избрише, па го замоли своето момче да и донесе. Меѓутоа, тој реши брутално да се пошегува со неа, поради што таа „смрзна“ од страв, а после тоа сигурно и експресно го оставила.
Погледнете во продолжение…

 
Damn Tag 2 friends Follow me (@funnyclipsig) ——————————— . Credit: @hoomannouri . . . . . Tags (ignore):#lol #lmao #lmfao #rofl #laugh #funny #smile #happy #laughter #chill #love #zone #funnyclips #clips #daily #nochill #hoodclips #funnier #sports #gym #l4l #f4f #basketball #football #soccer #baseball #insane #hood #funniest #funnyclipsig
A post shared by Funny Clips & Pranks™ (@funnyclipsig) on Mar 19, 2017 at 1:04pm PDT

Доколку сакате засекогаш да се ослободите од вашата девојка, видеото подолу е дефинитивно за вас. Имено, откако се истушира, девојката сфати дека з

Пронајдете не на следниве мрежи: