ОВА РЕТКО СЕ ГЛЕДА: Елен се разладува во езерските води на Матка

Неверојатно ретка фотографија утрово беше објавена на фејсбук профилот на Skopje The Capital Of Macedonia, од каде е споделена на повеќе светски национални новински агенции.Оваа фотографија стана хит на социјалните мрежи денеска во Македонија.Оваа фотографија стана хит на социјалните мрежи денеска во Македонија.

Пронајдете не на следниве мрежи: