Ова се водителите на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

Војо Недељковиќ на  Инстаграм профил најави дека и во следната сезона  на „Ѕвездите на Гранд„ ќе биде во улога на водител додека Сања Ќулибиќ нема веќе да ја гледаме во популарното шоу.На нејзино место се враќа повторно некогашната водителка Сања Кужет.
– Наредната недела почнува снимање на новата сезона, се гледаме- напиша Војо и објави фотографија.
На нејзино место се враќа повторно некогашната водителка Сања Кужет.
– Наредната недела почнува снимање на новата сезона, се гледаме- напиш

Пронајдете не на следниве мрежи: