Оваа девојка сакаше да се пофали со новото фустанче, но сите се згрозија од неа

Оваа девојка сакаше да се пофали со новото фустанче и со својот секси изглед.Но, кога ја објави фотографијата на интернет, реакциите беа многу лоши.Имено, девојката која позира пред огледало навистина ги заслужува сите комплименти, но нејзината куќа изгледа како “да паднала бомба“.
Ова е ужас, гласи еден од коментарите.
 
Облека, шминки, па дури и храна се распослани по подот на местото каде позира оваа девојка.
Таа доби навредливи коментари, но наместо да ја избрише фотографијата се пофали дека по нејзиното објавување добила нови фанови.Имено, девојката која позира пред огледало навистина ги заслужува сите комплименти, но нејзината куќа изгледа како “да паднала бомба“.

Пронајдете не на следниве мрежи: