Овие 3 работи сигурно не ги мисли додека сте голи пред него!

Loading...

Мажите рамислуваат на многу работи, но кога ќе се појавите голи пред него дефинитивно размислуваат само на една работа. Иако, повеќето девојки се скептични и мислат дека секакви мисли им поминуваат низ глава во тој момент, но еве кои работи дефинитивно ни под разно не ги размислуваат кога ќе се појавите голи пред нив:
1. Колку голема лузна има!
Доколку имате лузни и белези по вашето тело од кои вие самите не се чувствувате пријатно, немојте да мислите дека секој го забележува тоа и на секој му смета. Доколку поминувате во секси бикини на плажа, дефинитивно таа помисла нема да му помине низ глава, дури и да ви ја забележи лузната.
2. Бијонсе има подобар задник од неа
Милите дека ќе има време да ве споредува со Бијонсе или некоја друга славна лично, додека вие стоите пред него целосно гола и желна за секс? Кога сте голи пред него, не постои друга жена освен вие.
3. Кога ќе почне трката?
Во тие моменти не размислува ниту кога ќе почне тргата во Формула 1 ниту пак натпреварот во фудбал меѓу најдобрите светски тимови. Не, размислувајте за оваа опција, препуштете се и уживајте во неговите допири.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 
 Мажите рамислуваат на многу работи, но кога ќе се појавите голи пред него дефинитивно размислуваат само на една работа. Иако, повеќето девојки се с

loading...