Овие работи за сексот морате да ги знаете до 40-тата година

Можеби мислите дека знаете многу работи за сексот, но би било добро да си го проверите своето знаење.Без разлика на возраста, многу жени всушност знаат малку, но со текот на годините би требало да се ослободите себеси и да дознаете знаете нешто повеќе.
1. Мажите не се премногу загрижени ако не сте депилирани
2. Мастурбацијата е нормална работа и ја практикуваат речиси сите жени
3. И мажите сакаат да се галат после секс
4. Не можете да ја одредите all mobile porn големината на пенисот според големината на неговиот прст или носот
5. Нормално е да практикувате секс на необично место
6. Нормално е ако понекогаш сакате да гледате порно филм
7. Оргазмот докажано е супер начин за справување со стресот
8. Глумењето оргазам е бесмислено
9. Сексот е подобар ако употребите некоја секси играчка
10. Кога е сексот во прашање, искреноста не е секогаш препорачлива работа
11. Природниот мирис на мажите ги пали жените
12. Колку почесто имате секс, толку сте посреќни и поздрави
13. Кога пријателките ви зборуваат за секс, најчесто лажат
14. Сексот преку телефон е сосем нормална работа
15. Најдобриот оргазам можете да го создадете сама
16. Фантазирањето е најдобриот афродизијак
17. Ако не сте расположени, не мора да имате секс
18. И на мажите, големината им е важна
19. На мажите сте им секси и во најобична облека
20. Парите кај некои жени се афродизијак

„Го изневерив партнерот од досада, сега сум во паника бидејќи забременив…“

Пронајдете не на следниве мрежи: