Пијте го ова секое утро во 8 часот и ќе ги елиминирате вишокот масти на стомакот со брзина на светлината!

За жал, мастите во  пределот на абдоменот се потешки  за отстранување. Мастите  главно  се наоѓаат во  оваа зона. Стомачните  маснотии влијаат на  физичкиот изглед на луѓето, но прекумерното  собирање на мастите  може да предизвика и  бројни болести. За среќа, секогаш  може да се потпреме на природните лекови! Токму  овој  лек од сливи ќе ви помогне да ги отстраните маснотиите и да го негувате својот организам!
Состојки:
100гр сливи
1 литар прочистена вода
Подготовка:
Ставете ги  сливите и  водата во  херметички  сад. Оставете да одстои  во ладилник 1 недела. Потоа поцедете и  напитокот е подготвен!
Конзумирајте по една чаша  од овој  домашен лек секое утро на празен стомак,  за да ги  добиете саканите резултати. Стомачните  маснотии влијаат на  физичкиот изглед на луѓето, но прекумерното  собирање на мастите  може да предизвика и  б

Пронајдете не на следниве мрежи: