Пинк и зададе нова домашна задача на Ана Кокиќ

Loading...

Пинк, која настапила на доделувањето на „Греми наградите“ се појави со доста интересни акробациски вежби, па така го подигна својот настап на уште една скала повеќе. Притоа и задала домашна задача на на српската пејачка Ана Кокиќ, која имитацијата на Пинк ја однела до победа во музичкото шоу во програмата „Твоје лице звучи познато“.

Пинк навистина знае како да ја воодушеви публиката. Кога дошла на ред да излезе на сцената и да ја прими својата награда, пејачката предизвикала бурни реакции и голем аплауз.

Таа висеше во воздухот правејќи најразлични акробации, а со визуелните перформанси изгледаше навистина импресивно. Со својата изведба со песната “Try” и задала уште една домашна задача на Ана Кокиќ која воедно е нејзин најголем фан.
Притоа и задала домашна задача на на српската пејачка Ана Кокиќ, која имитацијата на Пинк ја однела до победа во музичкото шоу во програмата &bdquo

loading...
Loading...