Победа за Вардар! Браво шампиони!!

Во  последни  секунди  Вардар  издвои  победа против ПСЖПобедничкиот гол го постигна Иван Чупиќ на само две секунди до крајот на мечот.
Ракометарите на Вардар се нови европски шампиони. Нашите ракометари во финалето во инфаркт завршница го совладаа ПСЖ со 24:23.
Победничкиот гол го постигна Иван Чупиќ на само две секунди до крајот на мечот.
наскоро поопширно
 Победничкиот гол го постигна Иван Чупиќ на само две секунди до крајот на мечот.
Ракометарите на Вардар се нови европски шампиони. Нашите ра

Пронајдете не на следниве мрежи: