Почина Филип Симор Хофман

Филип Симор Хофман бил пронајден мртов, најверојатно од предозирање во неговиот дом во Гринвич Вилиџ.Телото на Оскаровецот било пронајдено од пријател, а полицијата моментално го истражува случајот.
Наводно, Хофман имал проблеми со дрогата во минатото, а минатата година отишол на рехабилитација од хероин.
Повеќе информации ќе имаме наскоро.Телото на Оскаровецот било пронајдено од пријател, а полицијата моментално го истражува случајот.
Наводно, Хофман имал проблеми со дрогата

Пронајдете не на следниве мрежи: