Погледнете како Ријана во топлес издание навиваше за Бразил

Познатата поп пејачка е една од најстраствените навивачки на Бразил, а тоа го докажа со фотографијата која ја постави на својот профил на Инстаграм.Имено, убавицата од Барбадос се сликала во топлес издание, прекривајќи ги градите со фотографии од бразилското знаме.
Дали тоа им донесе среќа за да ја совладаат Колумбија со 2:1? Проценете сами!
Имено, убавицата од Барбадос се сликала во топлес издание, прекривајќи ги градите со фотографии од бразилското знаме.
Дали тоа им донесе ср

Пронајдете не на следниве мрежи: