Погледнете во филмот за Стив Џобс

Loading...

Иако сеуште се нема појавено официјалниот трејлер за филмот „jOBS“, кој ќе може да се погледне во кино салите низ светот во април, сепак објавен е првиот видео клип во кој Ештон Качер игра основач на компанијата Apple.
Покрај Ештон, во филмот игра и Џош Гад во улогата на Стив Возниак.Премиерата за филмот е закажана за 19 април, кога компанијата слави 37 години постоење. Во филмот покрај Ештон и Џош Гад играат Дермот Малрони,Џејмс Вудс и Аманда Кру. Погледнете го видеото во кое Џобс му зборува на ко-основачот на Apple,Стив Возниак за технолошката револуција и за продавање на нивниот „оперативен систем“ кој ќе го промени светот.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Иако сеуште се нема појавено официјалниот трејлер за филмот „jOBS“, кој ќе може да се погледне во ки

loading...
Loading...