Попладнево тешка сообраќајка кај Битола: Едно лице загинато

Loading...

Едно лице загина во тешка сообраќајна незгода која попладнево се случила кај битолското село Братиндол, пренесува „Тера“.Од СВР Битола за телевизијата потврдија дека животот го загубило едно лице.
Од полицијата засега нема детали за сообраќајната несреќа бидејќи како што велат увидот се уште траел.Од СВР Битола за телевизијата потврдија дека животот го загубило едно лице.
Од полицијата засега нема детали за сообраќајната несреќа бидеј

loading...