Слика која ке ве поттикне на размислување

Loading...

Среде големи христијански празници сме. Нашата вера не учи на скромност, морал, етика и доблест. Затоа решивме да ја објавиме сликата која според нас треба да поттикне на размислување. Некој нешто има згрешено по пат…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...