Порно видео на Ава Карабатиќ

Loading...

Дали Ава Карабатиќ има порно видео со своето поранешно момче, кое поради љубомора за нејзината фотосесија за познатиот магазин Playboy, ја претепа Ава во април минатата година?
На ова прашање многумина сакаат да најдат одговор и по можност тој да биде  позитивен бидејќи сексипилната хрватска старлета со својот изглед ги остава сите без здив, посебно оние од посилниот пол. 
Иако периодот таа ги нервира сите станари со своето хистерично однесување, сепак и понатаму важи за една од најсексипилните старлети на Балканот. 
Доколку би се појавило некое порно видео од Ава Карабатиќ сите би биле навистина среќни и со задоволство би го гледале, но засега Ава се покажа во кревет само под јорганот со Урош, кој беше еден од среќните во куќата на Големиот брат што заврши во кревет со оваа заводлива старлета. 
За сите оние кои не го гледаат тој момент, погледнете го на следното видео, иако нималку не наликува на порно видео кое може да сними Ава Карабатиќ. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Дали Ава Карабатиќ има порно видео со своето поранешно момче, кое поради љубомора за нејзината фотосесија за познатиот

loading...
Loading...