Потполно се ПОВЛЕЧЕ: Еве што стори Костадин по раскинувањето со Анастасија

Loading...

Синот на Терзиќ и ќерката на Анастасија неодамна ја прекинаа љубовната врска.Прекинoт на врската на Анастасија Ражнатовиќ и Костадин Терзиќ привлече големо внимание во јавноста, па синот на Ѕвездан Терзиќ решил да се повлече.
Имено, откако медиумите го проследија раскинувањето на Анастасија и Костадин, младиот Терзиќ решил да го избрише својот Инстаграм профл на кој имал десетина илјади фанови.

И додека Костадин се повлекува, Анастасија ужива во ноќните излегувања и редовно објавува фотографии на својот Инстаграм профил.
Прекинoт на врската на Анастасија Ражнатовиќ и Костадин Терзиќ привлече големо внимание во јавноста, па синот на Ѕвездан Терзиќ решил да се повлече

loading...