Потрошила 30.000 долари за да личи на Ким: Сами погледнете дали успеала

Изгледот на Ким Кардашијан не е евтин. Ако не верувате погледнете ја Клер Лесон(24) која потрошила дури 30.000 долари за да личи на Ким. 

Пронајдете не на следниве мрежи: