Познатата актерка ги покажа градите

Loading...

39 годишната Џенаури Џонс го следеше примерот на Бела Хадид и се придружи кон трендот кај што познатите си ги покажуваат своите брадавици.Ѕвездата од серијата „Момците од Медисон“ на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во црна провидна блуза, под која се гледаат градите. Но градникот, случајно или не, го заборавила.
Ако може да се суди според описот на фотографијата, во фокусот требаше да биде нејзината нова фризура, која сепак падна во втор план, а нејзините следачи се воодушевени од глетката.
Ѕвездата од серијата „Момците од Медисон“ на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во црна провидна блуза, под која

loading...