Познатата пејачка го изгуби бебето

Шарлот Чрч, позната британска пејачка, неодамна дозна дека на својот партнер Џонатан Пауел, со кој е во врска од 2010 година, ќе му подари дете. Меѓутоа среќата не траеше долго.Познатата пејачка имала спонтан абортус.
Веста за абортусот во третиот месец од бременоста таа ја сподели со обожавателите на официјалната Фејсбук страна.
-Шарлот и Џони со тага ве известуваат дека го изгубија детето. Сега е време за жалост кое ќе го поминат во кругот на семејството. Ве молиме да го почитувате тој мир, стои во известувањето.
 

Пејачката од претходната врска има две деца, а на сегашниот партнер требаше да му го роди првото заедничко дете на есен.Познатата пејачка имала спонтан абортус.
Веста за абортусот во третиот месец од бременоста таа ја сподели со обожавателите на официјалната

Пронајдете не на следниве мрежи: