Пред очите на 5-годишната ранета ќерка: Убиена поранешната Мис Венецуела и нејзиниот сопруг!

Поранешната Мис Венецуела, манекенката и глумица Моника Спер и нејзиниот сопруг се убиени за време на кражба…Единствениот сведок за кражбата и убиството е ќерката на несреќниот пар, која има 5 години и е ранета во ногата.
Како што јавуваат медиумите,на Моника и Томас им се расипал автомобилот на автопат кога се враќале од одмор во Валенсија, а се претпоставува дека се ограбени и убиени додека ја чекале шлеп службата.
Моника Шер е избрана за мис Венецуела 2004, а учествуваше во изборот за Мис Универзум 2005 во Тајланд. Се прослави со актерството во венецуелските „сапуници“, а кариерата ја продолжи во САД..Единствениот сведок за кражбата и убиството е ќерката на несреќниот пар, која има 5 години и е ранета во ногата.
Како што јавуваат медиумит

Пронајдете не на следниве мрежи: