Прегазен маж со трактор во дебарско!

Loading...

Педесет годишен маж починал вчера попладне откако го прегазил трактор во дебарско Долгаш.Од МВР информираат дека случајот кај нив бил пријавен од Медицинскиот центар во Струга каде лицето било донесено починато.
Сега починатиот К.С. од село Долгаш како сопатник се возел на трактор кој го управувал 33 годишниот О.А., во еден момент паднал и бил прегазен од истиот.
Полициски екипи извршиле увид на местото на несреќата.Од МВР информираат дека случајот кај нив бил пријавен од Медицинскиот центар во Струга каде лицето било донесено починато.
Сега починатиот

loading...