Прекрасната Ирина Шаек прогласена за ЖЕНА НА ГОДИНАТА!

Руското издание на списанието Гламур ја прогласи Ирина Шаек за жена на годината, а манекенката се заблагодари со фотографија од креветот.Ирина Шаек на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со колешката Надежда Савцов.
Секси Ирина во рацете го држи признанието,а Надежда букетот цвеќе додека заводливо позирааат во кревет во високи чизми и црни мини фустани.

Девојката на славниот фудбалер Кристијано Роналдо присуствуваше на доделувањето на наградите облечена во црн деколтиран комбинезон каде ги собра сите погледи.Ирина Шаек на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со колешката Надежда Савцов.
Секси Ирина во рацете го држи признани

Пронајдете не на следниве мрежи: