Приказната за Анџелина Џоли ја расплака Џенифер Анистон

Loading...

Откако изврши сериозна хируршка интевенција познатат холивудска глумица Анџелина Џоли, таа со денови е центар на внимание. Таа изврши двојна масектомија, кој предизвика силни реакции кај публиката и фановите.
Не останала рамнодушна ниту поранешната сопруга на нејзиниот маж Џенифер Анистон, која откако ја слушнала веста се расплакала.
Инаку Џенифер Анистон е позната како амбасадорка во борбата против ракот на дојка.
Откако ја чула веста за Анџелина, разбрала колку таа ги го сака нејзиниот сопруг и нивните деца.
Иако Анџелина беше причината за разводот на Анистон И Бред, Џенифер сега ја гледа со поинакви очи.Откако изврши сериозна хируршка интевенција познатат холивудска глумица Анџелина Џоли, таа со денови е центар на внима

loading...
Loading...